BikePark Rąblów

BikePark Rąblów, czyli największe osiągnięcie LSFR!

VIDEO

9 wrzesień 2012 to dzień, w którym LSFR oficjalnie otworzyło BikePark w Rąblowie, pierwszą legalną miejscówke do uprawiania dyscypliny sportowej jaką jest Freeride (kolarstwo extremalne).
Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się w porozumieniu z właścicielem stoku (Kazimierz Antoń) stworzyć wspaniałą legalną trasę FR.
Szczególne podziękowania naszemu głównemu sponsorowi:
Bank BGŻ SA Centrum Regionu w Lublinie- Pani Beata Chomicka Specjalista ds. Marketingu.

FR JAM 2012

Jak co roku stworzyliśmy wspaniałą atmosferę Freeride`ową w doborowym towarzystwie.

Poziom jazdy Riderów coraz wyższy z roku na rok co widać na załączonym filmie wideo, kilku młodych śmiałków przełamało się nawet na road gapie- gratulacje !

Dziękujemy wszystki za udział !

Video z FR Jamu od MSFilm

Sanna DH Extreme- Wierzchowiska

VIDEO

Lubelskie Stowarzysznie Rowerowe LSFR dziękuje wszystkim zawodnikom i zawodniczkom za liczne stawienie się na starcie zawodów Sanna Extreme DH. Ogromne podziękowania, także dla kilku osób, które pomagały przy odbudowie trasy dzień przed zawodami!

Dzień Dziecka Zawody Dual Slalom

Po raz kolejny LSFR zorganizowało zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży z placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Pogodny Dom". Tym razem był to tor Dual Slalom na którym rozegrano konkurencję na czas tzw. wyścig parami

LSFR w Galerii OLIMP

Wyświetlanie filmów LSFR na tv, rozmowy o naszym stowarzyszeniu, prezentacja sprzęt, a także nieprzeciętne fotografie Artura Rdułtowskiego. Tak LSFR zaprezentowało swoje stoisko podczas II Lubelskiej Gali Inspiracji i Możliwości Rozwoju Dziecka.

FR JAM 2011

VIDEO 1

Tym razem pod logiem LSFR. Idea ta sama co każdego roku, czyli jazda dla funnu, jakieś tricki dla fotografa ARPhoto.pl, ognisko, kiełbaski i coś do popicia.
Jak co roku spotkaliśmy się w celu utrwalenia wiadomości za rok 2011. Progress naszych riderów był niesamowity. Dużo nowych twarzy, integracja środowiska kolarzy oraz wspólna zabawa. Była to impreza "zamykająca" sezon 2011.
Dziękujemy wszystkim serdecznie za udział !

King of Downhill - Wierzchowiska

VIDEO

W imieniu Marcina Malinowskiego, naszego Członka LSFR i wszystkich twórców trasy serdeczne podziękowania za kolejne zawody DH, które odbyły się w Wierzchowiskach pod logiem Lubelskiego Stowarzyszenia Rowerowego LSFR.

Międzynarodowy Przegląd Amatorskich Filmów Rowerowych

Międzynarodowy Przegląd Amatorskich Filmów Rowerowych to cykl pokazów kinowych, które odbyły się w kilku miastach Polski. Podczas pokazów były wyświetlane filmy o tematyce rowerowej nagrywane w zimowej scenerii. LSFR oczywiście wzięło w tym udział.
Dziękujemy serdecznie Stowarzyszeniu RowerEko.

II Lubelska Gala Inspiracji i Możliwości Rozwoju Dziecka

Lubelskie Stowarzyszenie Rowerowe LSFR zaprezentowało na wystawie w Galerii Olimp sprzęt przeznaczony do uprawiania najbardziej ekstremalnej odmiany kolarstwa górskiego oraz fotogalerię z zawodów rowerowych naszego fotografa Artura RDUŁTOWSKIEGO.

Szczególne podziękowania dla pani Agnieszki KIELOCH za zorganizowanie nam stoiska.

LSFR podczas obchodów dnia wiedzy o autyzmie

Jednym z punktów programu obchodów był pokaz ekstremalnej jazdy na rowerze górskim podczas iluminacji lubelskiego Zamku!

Serdeczne podziękowania dla Fundacji ALPHA.